21.06.2019/10:48

Kradzieże kosztują sieci handlowe w Polsce 1,7 mld euro rocznie, a w całej Europie ponad 49 mld euro

- Biorąc pod uwagę fakt, iż zachowania konsumentów wyraźnie ewoluują – coraz częściej oczekują oni możliwości bezproblemowych zakupów za pośrednictwem wielu kanałów – właściciele sklepów w celu osiągnięcia sukcesu muszą nie tylko wyróżniać się na tle konkurencji, lecz także utrzymać rentowność. Konieczne jest zatem zrozumienie każdego elementu łańcucha dostaw oraz wyzwań związanych z ubytkami zapasów – jak do nich dochodzi i jak im zapobiec, aby więcej towaru było dostępne we właściwym miejscu i czasie. Efektem tego będzie również zwiększenie możliwości sprzedażowych – tłumaczy Ewa Pytkowska.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • gija888 23.06.2019

    Do czasu gdy nie zmieni się prawo w Polsce i za kradzież drobną czyli 100-200 zł nie będzie nic grozić - nic się nie zmieni.
    Złodzieje wręcz nagminnie kradną i mówią że będą dalej bo policja te łajzy nic nie robią.
    Sam posiadam sklep i za każdym razem kończy się na spisaniu protokołu i czekamy potem po kilka miesięcy na rozprawę na której sędzia uznaję winę złodzieja i nakazuje mu wyrównać straty. Złodziej nie ma nic i na koniec za wszystko płacę ja dwa razy. Raz za ukradziony towar, drugi raz jako podatnik za usługi sądu i łajz z policji.
    Kiedy mówię policjantom aby zrobili w końcu porządek i pomogli mi w udręce z tym złodziejem to często kiedy dzwonię po nich słyszę w słuchawce że w tej chwili są na zgłoszeniu i proszę poczekać godzinę dwie. Powinienem wtedy poprosić złodzieja aby zaczekał na te ofermy.......ŻENADA.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.