25.11.2021/22:47

Krajowa Spółka Cukrowa wchodzi w e-commerce. Ruszył projekt polskie-smaki.pl

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. uruchomiła swój internetowy sklep spożywczy pod adresem polskie-smaki.pl. w ramach e-sklepu dostępny jest cały asortyment grupy. Władze firmy wskazują, że nowy projekt  jest odpowiedzią na potrzeby dynamicznie zmieniającego się handlu, który coraz częściej przenosi się do internetu.

- Do tej pory produkty Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej nie były tak łatwo dostępne w sieci w jednym miejscu. Dzięki e-sklepowi polskie-smaki.pl pełne nasze portfolio jest teraz dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, którzy coraz chętniej robią zakupy przez internet - powiedział Tomasz Rega, członek zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

I dodaje: - Dzięki ofercie online będą je teraz mogli zakupić klienci w całym kraju. Nasz e-sklep oferuje także produkty naszych marek, które do tej pory były dostępne przede wszystkim lokalnie. Asortyment dostępny w naszym sklepie internetowym został wyprodukowany w Polsce, przez polskie firmy i z płodów rolnych naszych polskich rolników. Co za tym idzie, kupując nasze produkty wspieramy polską gospodarkę. Ten patriotyzm konsumencki idzie też w parze z modą na polskie produkty.

Wśród ponad 130 produktów dostępnych już dziś znajdują się m.in.: produkty marki „Polski Cukier”: cukry białe, brązowe, cukier puder, cukier drobny, cukier premium, cukry w saszetkach, cukry trzcinowe i brązowe, przetwory owocowo-warzywne marek „Polskie Przetwory”: soki warzywne, ketchupy, koncentraty, dżemy, marmolady, sosy do dań, soki owocowe marki „Frutuś”, cukierki marki „Pszczółka”: czekoladowe, praliny oraz karmelki twarde, mąki, kasze, płatki i otręby owsiane marki „Młyny Stoisław”, skrobie ziemniaczane marki „Trzemeszno”. W ofercie są także produkty bez glutenu czy wegańskie.

Krajowa Spółka Cukrowa „Polski Cukier” S.A. jest największym w Polsce i jednym z największych producentów cukru w Europie. Podstawowy przedmiot działalności KSC stanowi produkcja i sprzedaż cukru, handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania oraz przetwórstwo owocowo-warzywne. W ramach Grupa Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej S.A. funkcjonują również spółki zależne, m.in.: Fabryka Cukierków „Pszczółka” w Lublinie, Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu, Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego „Trzemeszno” w Trzemesznie.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 26.11.2021

    Cukier, cukier, cukierki, przetwory na cukrze... a kiedy podatek cukrowy od cukru? Póki co udało się stworzyć najdroższe napoje w Europie. Podobno po to, żeby walczyć z cukrzycą. A za chwilę wielka promocja cukru... ręce już naprawdę opadają.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.