06.08.2018/09:47

Ksiądz Natanek atakuje polską sieć handlową

Suspendowany ksiądz Piotr Natanek podczas kazania zaatakował polską sieć handlową Lewiatan. Firma uznała, że wypowiedź "godzi w dobre imię sieci" - pisze onet.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Barbara 26.05.2021

    Literatura związana z kabałą jest bardziej dosłowna niż symboliczna Biblia (to chyba skutek bliskich powiązań z matematyką, która jest bezwzględnie dosłowna) i tam Lewiatan jest już wyraźnie Samaelem – aniołem śmierci, duchem zniszczenia. Zaczyna się niebezpiecznie wyłaniać z literackiego morza i kierować ku otchłaniom piekielnym. I wreszcie w literaturze chrześcijańskiej trafia tam bez żadnych wątpliwości, gdyż zostaje ujawnione jego najprawdziwsze i najgłębiej skrywane oblicze. Wtedy okazuje się jednoznacznie : Lewiatan jest Szatanem. Zagraża wszystkim istotom, które stworzył Bóg, chce je zniszczyć, pożreć, spalić ogniem piekielnym, spopielić … Z tej perspektywy hasło reklamowe sieci Lewiatan „Twój dobry sąsiad” wydaje się być ponurym żartem.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.