02.02.2020/20:07

Książkowe hity w salonikach Kolportera. Noblistka napędza sprzedaż

Ponad 400 tysięcy książek sprzedano w 2019 r. w salonikach Kolportera. Bestsellerem roku okazały się „Księgi Jakubowe” Olgi Tokarczuk.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • demporo 09.03.2020

    Fajnie, ale najtaniej nowości kupuje się w necie. Gdzie widzieli taką cenę w przedsprzedaży - (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum) ? No właśnie. Od kilku lat zamawiamy książki wyłącznie z netu. Przecież 20 zł na jednej pozycji to kosmos, a właśnie takie bywają różnice...

  • ee 03.02.2020

    Co bystrzejsi będą mieli okazję pozna, kto daje Nobla, komu i za co, i dlaczego Polacy są tym "najgorszym narodem na świecie"... kupujcie ludziska i myślcie , co czytacie, bo książki o przerażającej prawdzie nie wejdą do Empiku, nie wolno, musi być zgodnie z poprawnością polityczną...i tak to Was od lat manipulują, biedny ten nasz polski naród!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.