17.09.2018/11:18

Kuehne + Nagel w Polsce z nowym dyrektorem zarządzającym

Wojciech Sienicki został powołany na stanowisko dyrektora arządzającego Kuehne + Nagel w Polsce.

Sienicki posiada prawie 30 lat doświadczenia w branży logistyki i transportu, obejmując w tym okresie wiele menadżerskich stanowisk. Dołączył do Kuehne + Nagel w 2011 roku, gdy przejął odpowiedzialność za dział Spedycji Drogowej i Kolejowej w Polsce, który później został przekształcony w dział Spedycji Drogowej. Obejmował pozycję dyrektora działu Spedycji Drogowej do czasu jego powołania na obecne stanowisko.

– Objęcie stanowiska dyrektora zarządzającego Kuehne + Nagel w Polsce to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale również wyzwanie. Jestem przekonany, iż moje wieloletnie doświadczenie wewnątrz firmy oraz znajomość specyfiki polskiego rynku logistycznego umożliwią efektywne zarządzanie polską dywizją Kuehne + Nagel. Moim celem jest, abyśmy dostarczali naszym Klientom usługi, które będą budować dodatkową wartość dla ich biznesów – mówi Wojciech Sienicki.

– Wojciech Sienicki jest doświadczonym menadżerem branży logistycznej i transportowej z wieloma sukcesami biznesowymi. Powołując go na stanowisko dyrektora zarządzającego, mamy pewność dalszej gwarancji usług wysokiej jakości, których realizacja będzie zgodna z naszą globalną strategią, zorientowaną na zapewnianie naszym klientom innowacyjnych i efektywnych rozwiązań – powiedział dr Hansjörg Rodi, Regionalny Menadżer, Kuehne + Nagel w regionie Centralnej i Wschodniej Europy. 

Grupa Kuehne + Nagel to jedna z największych firm logistycznych na świecie. Zatrudnia ponad 79 000 pracowników w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej ze spedycją morską, lotniczą, drogową, a także logistyką kontraktową, przy czym wyraźnie skupia się na zapewnieniu zintegrowanych informatycznych rozwiązań logistycznych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.