26.06.2020/19:44

Kumulacja promocji w Biedronce, aby klienci odwiedzili sklep w niedzielę handlową

Biedronka przez cały tydzień kusiła promocjami. Teraz sieć ogłasza wielką kumulację promocji. Najpopularniejsze produkty będą oferowane w cenach o połowę niższych a dodatkowo zakupy w piątek, sobotę i niedzielę zostaną nagrodzone voucherami.

Promocje organizowane przez sieć Biedronka mają na celu osiągnięcie przez klientów sieci maksymalnych korzyści. Tak też będzie w najbliższych dniach.

Klienci wyposażeni w kartę Moja Biedronka, na świetnych warunkach kupią w ten  weekend zarówno artykuły spożywcze, jak i przemysłowe. 

- Promocje, które wieńczą cały tydzień specjalnych ofert w sklepach sieci Biedronka dotyczą różnych kategorii produktów – mówi Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

Okazjonalnymi cenami objęte będą m.in. produkty na grilla: w piątek -  karkówka, a w sobotę – kiełbasa. Dodatkowo Biedronka przygotowała ofertę 3+3 na soki pomarańczowe i 2+2 na lody maki własnej oraz czekolady Milka. Przez cały weekend sieć będzie sprzedawać arbuza w cenie 99 gr za kilogram.

Weekendowa promocja w Biedronce dotyczy zarówno produktów spożywczych, jak i przemysłowych. Przez wszystkie trzy dni zakup wybranych produktów za kwotę minimum 50 zł, będzie premiowany voucherem na kolejne zakupy również o wartości 50 zł, do realizacji w konkretnych dniach nadchodzącego tygodnia.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.