09.08.2016/23:37

Lakest Investments chce przejąć spółkę L'biotica dystrybutora kosmetyków i dietetycznych produktów spożywczych

Firma Lakest Investments chce przejąć producenta i dystrybutora kosmetyków, suplementów diety i dietetycznych produktów spożywczych spółkę L'biotica z Gdańska. Firma należąca do funduszu Waterland złożyła właśnie w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o pozwolenie na przeprowadzenie transakcji.

Spółka Lakest Investments z Warszawy, należy do grupy kapitałowej Waterland, kontrolowanej przez Waterland Private Equity Investments B.V. Waterland jest niezależną grupą inwestycyjną typu private equity. Grupa inwestuje w przedsiębiorstwa działające w różnych sektorach takich jak przemysł farmaceutyczny, usługi związane z ochroną zdrowia, usługi ubezpieczeniowe, usługi IT, usługi wypoczynkowe i luksusowe, branża spożywcza i napojów, branża gier losowych oraz usługi związane ze zrównoważonym rozwojem, np. utylizacja odpadów, utylizacja popiołu dennego spalarni.

Firma L'biotica prowadzi działalność w zakresie produkcji, sprzedaży i dystrybucji kosmetyków, suplementów diety i dietetycznych produktów spożywczych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.