10.01.2017/12:35

LCP przeprowadzi lifting galerii w Radomiu

Nowi najemcy i lifting dotychczasowych punktów usługowych - wraz z nowym rokiem w Centrum Handlowym Echo w Radomiu nastąpią kolejne zmiany. London & Cambridge Properties zdradza, co nowego czeka klientów CH Echo w ramach rekomercjalizacji obiektu.

W 2016 roku do grona najemców Centrum Handlowego Echo dołączyły dwie modowe marki dostępne na każdą kieszeń. Od połowy 2016 roku w CH Echo w nowym kształcie funkcjonuje również operator spożywczy Auchan. Nowy rok to kolejne inwestycje w CH Echo.

W I kw. 2017 r. swoje salony otworzą kolejni dwaj najemcy. Klienci CH Echo będą mogli korzystać z szerokiej oferty popularnej sieci Rossmann oraz Jyska – sieci o duńskich korzeniach, specjalizującej się w sprzedaży artykułów tekstylnych i elementów wyposażenia domów.

W Centrum Handlowym Echo przy ul. Żółkiewskiego 4 w Radomiu na powierzchni 21 tysięcy mkw. znajduje się 13 sklepów i lokali usługowych, w tym: hipermarket Auchan o powierzchni ponad 12.000 mkw. Do dyspozycji klientów jest około 700 miejsc parkingowych.

Zarządcą CH Echo jest London & Cambridge Properties. Za proces realizacji zmian odpowiedzialna jest firma Balmain Asset Management.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.