13.11.2017/11:33

Leroy Merlin otwiera gigamarket pod Wrocławiem

Jeszcze w tym roku w podwrocławskim Mirkowie zostanie otwarty czwarty w tej okolicy sklep budowlano – dekoracyjny Leroy Merlin. Prace budowlane są na ukończeniu. Budynek będzie miał 14,5 tys. mkw.

Sama hala sprzedaży zajmie ponad 9 tys. mkw, co uczyni z niej drugą pod względem wielkości tego typu placówką Leroy Merlin w Polsce. W nowym kompleksie znajdą się m.in. największy w regionie Dział Ogród oraz Dział Budowlany, w którym będzie można kupić materiały budowlane, podjeżdżając własnym samochodem, co ma skrócić czas obsługi. Do dyspozycji klientów będą doradcy, którzy przygotują kompleksowe projekty kuchni, łazienki czy garderoby tak, aby klient na własne oczy mógł zobaczyć, jak będzie wyglądać to, co zamierza zamówić.

Zatrudnienie w firmie znajdzie ok. 190 osób. Firma chwali się tym, że proponuje im zatrudnienie na umowie o pracę, a także bogaty pakiet socjalny oraz międzynarodowy program rozwojowy.

Leroy Merlin to francuska sieć hipermarketów budowlanych utworzona w 1923 roku. Od 1996 roku obecna jest na polskim rynku. Firma należy do Grupy Adeo, w skłąd której wchodzą też takie sklepy jak Bricoman, Aki i Zodio. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.