03.03.2017/12:10

Lewiatan organizuje Warsztaty Rady Podatkowej Wiosna 2017

Rada Podatkowa Lewiatan organizuje warsztaty dla przedsiębiorców, w trakcie których prowadzone będą prelekcje dotyczące zmian w podatkach w 2017 r. W ramach dwudniowej imprezy odbędzie się 16 prelekcji, prowadzonych przez praktyków prawa podatkowego. Warsztaty odbędą się w dniach 20-21 marca w Warszawie.

Rada Podatkowa Lewiatan zaprasza do udziału w wiosennych warsztatach, spotkaniu ludzi, którzy zawodowo zajmują się sprawami podatkowymi z osobami szukającymi wsparcia w stosowaniu i interpretacji przepisów podatkowych.

Rok 2017 to rok zmian w podatkach. Znowelizowano ustawy o VAT, CIT, PIT, ustawę akcyzową oraz wprowadzono Krajową Administrację Skarbową. Nowe regulacje służyć mają zwiększeniu wpływów budżetowych i uszczelnić system podatkowy. Wiele z nich wprowadza nowe ryzyka dla przedsiębiorców. Wzrastają obciążenia podatkowe, kary i sankcje za błędne rozliczenie oraz przybywa obowiązków sprawozdawczo-administracyjnych.

Celem wykładów jest przygotowanie przedsiębiorców oraz kadr finansowo-księgowych do prawidłowego wypełniania nowych obowiązków. Prowadzący wskażą jak ustrzec się błędów w rozliczeniu z fiskusem i nie narazić się na odpowiedzialność karno-skarbową. Omówione zostaną rozwiązania, z których skorzystanie pozwoli legalnie zmniejszyć wysokość kosztów podatkowych w przedsiębiorstwie.

W trakcie warsztatów  16 prelekcji wybitnych praktyków prawa podatkowego. W programie znajdą się m.in. zagadnienia związane ze zmianami w podatku VAT i CIT, które weszły w życie w 2017 r., omówienie dostępnych metod optymalizacji podatkowej, elementy opodatkowania międzynarodowego. Wykłady obejmują też zagadnienia z zakresu podatku od nieruchomości, akcyzy, ulgi na B+R i nowej administracji skarbowej.

Warsztaty odbędą się w dniach 20-21 marca w Warszawie.

Czytaj więcej na stronie konfederacjalewiatan.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.