25.11.2018/11:47

Lex Żabka od marca? Nowelizacja ustawy o zakazie handlu może wejść w życie w II kw. 2019 r.

Poseł Janusz Śniadek, jeden z autorów ustawy nowelizującej i uszczegóławiającej zakaz handlu w niedziele, powiedział money.pl, że ma nadzieję, że nowe przepisy wejdą w życie z początkiem marca.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Danes 04.01.2019

  Przecież zakaz handlu w niedzielę to mniejsze zyski dla Państwa mniejsze podatki.....A z czego będzie płacone 500+ ...skoro to przecież pieniądze podatników a nie rządu...nie zapominajmy o tym

 • Danes 04.01.2019

  Przecież zakaz handlu w niedzielę to mniejsze zyski dla Państwa mniejsze podatki.....A z czego będzie płacone 500+ ...skoro to przecież pieniądze podatników a nie rządu...nie zapominajmy o tym

 • melchior 29.11.2018

  I kolejne nakazy i ograniczenia. Żeby tylko wszyscy mieli gorzej, a już drobny polski handel cierpi od tej ustawy o zakazie handlu wyjątkowo. Moje hasło dla rządu: zabrania się zabraniać!

 • dawid7 29.11.2018

  Perfidnie kombinują. Jak trzeba by zapiekłym w swojej nienawiści, żeby robić wszystko, żeby tylko żabkom utrudnić życie i prowadzenie biznesu.

 • Igor 25.11.2018

  W Trójmieście właściciel sieci tutejszych piekarnio-ciastkarni propisowsko popierający zakaz handlu w niedzielę, sam teraz z tego zakazu korzysta i ma otwarte swoje te ciastkarnio-piekarnie. To jest właśnie ta potworna obłuda, którą trudno znieść. To samo pan Śniadek. Jak ktoś chce pracować w niedzielę, to po co tego zakazywać? Bo kościołowi kabzę trzeba nabić i oczekiwać w zamian reklamy wdzięczności w kościołach? Tym kościół się nie obroni. Nic na siłę, panie Śniadek!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.