15.05.2017/08:12

Lidl i Biedronka oblegają warszawski Ursynów

Biedronka i Lidl planują w najbliższym czasie otwarcie na Ursynowie kolejnych sklepów. Jak podkreśla haloursynow.pl obie sieci uważają, że mają w tej dzielnicy za mało sklepów. 

Nowa Biedronka ma powstać w kończonym właśnie budynku przy Dereniowej 10. Dyskont otworzy się późnym latem. Według informacji portalu haloursynów.pl Jeronimo Martins wynajęło największą powierzchnię w apartamentowcu i adaptuje ją do swoich potrzeb.

Obecnie sieć Biedronka ma na Ursynowie siedem sklepów, dość równomiernie ulokowanych na terenie dzielnicy. Brakuje jej lokalizacji na Kabatach i bliskim Zielonym Ursynowie. Ale zapewne to tylko kwestia czasu. W ostatnich dwóch latach sieć otworzyła sklepy przy Migdałowej, przy Metrze Stokłosy oraz na Romera.

Sieć Lidl ma do tej pory ma na Ursynowie 4 sklepy, w tym najnowszy, otwarty jesienią ubiegłego roku, przy Rosoła 18. Inwestor był zainteresowany rejonem Puławskiej i Pileckiego - a dokładniej działką przy ul. Kraski. Ale nie chwali się czy udało mu się pozyskać grunty.

Pojawiają się za to informacje na temat wynajęcia przez Lidl opuszczonego przez MarcPol pawilonu przy ul. Bacewiczówny, który jest własnością spółdzielni "Stokłosy". 

Źródło: haloursynów.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.