01.06.2020/11:22

Lidl odmienia gazetkę i zapowiada zaostrzoną politykę niskich cen

Począwszy od czerwca gazetki sieci Lidl wydawane w Polsce dostępne będą w nowej odsłonie. Co się zmieni? Dyskonter zapowiada, że informacje i szata graficzna "będą jeszcze bardziej czytelne", a korzystanie z gazetek "stanie się bardziej komfortowe".

- Dzięki większym oznaczeniom promocyjnych cen, klienci z łatwością odnajdą produkty, które są w "supercenie". Z kolei użytkownicy aplikacji Lidl Plus bez problemu zauważą produkty w jeszcze niższych, atrakcyjnych cenach, które są im proponowane - tłumaczy Lidl. W gazetkach będzie się również pojawiał symbol "Lidlowych cen".

Jak komentuje Piotr Rogowski, członek zarządu ds. zakupów w dyskontowej sieci, "w obliczu pandemii zespół Lidl Polska nieustannie dokłada starań, aby być liderem w obszarze niskich, atrakcyjnych cen". - Naszym celem jest, aby miało to przełożenie w codziennych zakupach we wszystkich sklepach w Polsce. Nasi klienci mogą mieć pewność, że oferowane przez Lidl Polska produkty są zawsze wysokiej jakości oraz stanowią bardzo konkurencyjną ofertę - podkreśla w komunikacie.

Poniżej kilka przykładowych stron z najnowszej gazetki sieci Lidl (oferty aktualne od poniedziałku 1 czerwca).

Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Producent 02.06.2020

  Przepraszam ale to co wyprawia LIDL z dostawcami to SKANDAL.
  Kupuje po śmiesznie niskich cenach i sprzedaje w normalnych dla klienta końcowego...
  Dostawca jest upokarzany przez telefon przez kupca, który klnie jak szewc i wyzywa producenta od najgorszych.
  Takie są fakty. A marże uzyskiwane przez LIDL sa cudowne ....
  Po głowie dostają tylko producenci, którzy nie mają innych rynków zbytu przez pandemię. I LIDL to wie więc nie mówmy o zaostrzonej polityce cen ale o agresji skierowanej na polskich dostawców

 • klient LIDLA 01.06.2020

  Chciałbym widzieć te niskie ceny. Bez aplikacji, której nie zamierzam instalować i bez jakiś ograniczeń i zmuszania do kupowania wielokrotności, by mieć produkt taniej . Np. czekolada biała teraz po 2,39 zł, przed pandemią w marcu była jeśli dobrze pamiętam po 2,19 zł. Tak więc produkt zdrożał a nie staniał...?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.