13.05.2019/13:16

Lidl oferuje darmową dostawę zakupów ze sklepu internetowego

Klienci korzystający ze sklepu internetowego sieci Lidl w Polsce, w okresie od 13 do 19 maja skorzystają z bezpłatnej dostawy. Zamówienia dostarczane będą bezpłatnie niezależnie od ich wartości (dotychczas warunkiem były zakupy za minimum 149 zł).

To kolejny etap walki Lidla o klienta internetowego. Sieć uruchomiła platformę lidl-sklep.pl w ubiegłym miesiącu, oferując w niej początkowo ok. 600 produktów. Obecnie asortyment dostępny online rozrósł się do ponad 1 tys. produktów.

Lidl w swoim e-sklepie sprzedaje asortyment przemysłowy. Kategorie dostępne online to: moda, warsztat i auto, dziecko, dom, kuchnia, sport i wypoczynek, zdrowie i uroda oraz ogród. W sklepie pojawiają się także oferty specjalne, w ramach których sieć sprzedaje artykuły niedostępne w placówkach stacjonarnych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.