08.05.2017/10:38

Lidl otwiera kolejne sklepy w Warszawie

Lidl otworzy wkrótce nowy sklep w Warszawie, tym razem przy ul. Radzymińska 117. To już trzecia placówka niemieckiego operatora, która ruszy w stolicy w ostatnich miesiącach.

Przypomnijmy, że w marcu br. Lidl otworzył sklep przy ul. Wołoskiej 16 (w biurowym sercu Warszawy), a pod koniec 2016 r. ruszyła placówka na obrzeżach stolicy przy ul. Trakt Lubelski 367.

Lidl systematycznie buduje coraz mocniejszą pozycję na rynku aglomeracji warszawskiej, czyli rynku liczącym ponad 2-2,5 mln potencjalnych klientów, którzy dysponują większymi pieniędzmi, niż mieszkańcy w innych regionach kraju. W samej Warszawie operator ma prawie 30 placówek handlowych, w odległości 25 km od centrum miasta funkcjonuje ich 40, a w odległości 40 km od centrum stolicy operator ma ok. 45 sklepów.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. W chwili obecnej posiada ponad 620 sklepów na terenie kraju i zatrudnia 15 000 pracowników.

Kliknij i przeczytaj także:

Lidl planuje potężną inwestycję w Warszawie. Sieć oblega stolicę i chce podbić Ścianę Wschodnią

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.