25.08.2016/12:20

Lidl otworzy sklep w samym sercu Mordoru

Do końca roku w samym sercu warszawskiego "Mordoru", tuż przy Galerii Mokotów, powstanie sklep sieci Lidl - ustalił portal wiadomoscihandlowe.pl. Placówka niemieckiej sieci ruszy na parterze budynku Mokotów Box.

Sklep Lidl, o którym mowa, będzie miał nieco ponad 2 tys. mkw. powierzchni. Przyjdzie mu konkurować m.in. z hipermarketem Carrefour, który jest głównym najemcą spożywczym Galerii Mokotów.

Placówce Lidla w Mordorze towarzyszyć będzie otwarty parking dla klientów.

Lidl Polska ma obecnie ponad 550 sklepów na polskim rynku. Jak twierdzą przedstawiciele sieci, firma od początku swojej obecności w Polsce nie zamknęła jeszcze żadnego ze swoich sklepów. Do niemieckiej sieci, obecnej w Polsce od 2002 r., należy również osiem centrów dystrybucyjnych.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 9 tys. sklepów tej marki. Aktualnie Lidl w samej tylko Polsce zatrudnia ponad 14 tys. osób.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.