02.08.2020/16:06

Lidl przejmuje prestiżową lokalizację Piotra i Pawła w parku handlowym w stolicy

W parku Handlowym Homepark Targówek Lidl zastąpi sklep Piotra i Pawła. To nietypowa decyzja niemieckiej sieci, bo Lidl zwykle buduje swoje sklepy od początku do końca, bardzo rzadko pojawia się w centrach handlowych i gotowych obiektach.

Mieszkańcy Targówka i stolicy dobrze znają centrum handlowe na Targówku. To największe zagłębie sklepów meblowych, AGD i RTV oraz wszystkich sklepów i usług, które służą do wyposażania mieszkań i domów. W Homepark Targówek działały też delikatesy Piotr i Paweł. Dziś funkcjonuje tam m. in. Biedronka a lokalizację po Piotrze i Pawle przejmuje Lidl. .

Sklep pojawi się już niedługo w miejscu, gdzie wcześniej funkcjonowały polskie delikatesy. Jego otwarcie zapowiedziano już w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Mariusz 03.08.2020

    Prestiżowa ha ha ha ha, ja pi...e albo wam płaca za takie kreowanie rzeczywistości albo osoba pisząca nagłówek równie dobrze może pisać „ wiadomości godowe ptaków nadrzecznych”. Dzięki za wprowadzenie mnie w bardzo dobry humor z poniedziałku

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.