17.03.2020/12:38

Lidl wprowadza osłony pleksi i oznaczenia bezpiecznej odległości, pisze do klientów

Lidl rozesłał dziś komunikaty do swoich klientów, w których zapewnia, że w sklepach nie zabraknie towaru. Sieć wprowadza także osłony pleksi dla kasjerów oraz linie, które wskażą klientom bezpieczną odległość przy ustawianiu się do kas.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • Aneta_23 26.03.2020

  Takie osłony zmniejszają ryzyko zarażenia. Zakup osłon z płyty plexi lub przyłbic bhp, zdecydowanie warto rozważyć w obecnej sytuacji. Te które mogę polecić znajdują się w ofercie firmy www.maglo.com.pl

 • Inny 20.03.2020

  Czy takie osłony są bezpieczne dla dla klientów? Klient jest blisko osłony i jest narażony na wcześniejsze wydychane powietrze przez poprzedniego klienta.

 • PanK 18.03.2020

  Poniższy komentarz nie dotyczy sklepu Lidl

 • PanK 18.03.2020

  Szkolenia pracownicze powinny być dla niezabezpieczonego personelu. W kasie 0.5 m od kasjera klient z przodu i z tyłu. Żadnych zabezpieczeń. Informacja o bezpiecznej odległości 1,5m przyczepiona w mało widocznym miejscu chyba po to żeby nie odstraszać klientów. Mierzenie temperatury pracowników to jakaś bajka nawet odpowiedniego urządzenia nie ma. Zdrowie klienta i pracownika jest najmniej ważne.

 • Klient 18.03.2020

  Dlaczego w Kauflandzie nr 3461 nie ma kas samoobsługowych? Dlaczego kasy samoobsługowe są tylko w wielkich miastach? A może klienci z mniejszych Kauflandów też woleliby sami skasować swoje zakupy niż stać w ogonku do kasy patrząc na 2 czynne kasy przy 6 nieobsadzonych? W sklepie nr 3461 puste kasy lepiej zlikwidować i zrobić na ich miejsce samoobsługowe!

 • Anonim 18.03.2020

  Wszystkie sklepy wprowadzają ograniczenia , a w Biedronce nic się nie dzieje , pracowników sklepu góra ma głęboko w d.... , Ważne żeby zarobić jak najwięcej , dla nich jesteśmy tylko pionkami , cyferki się liczą !!!!

 • Jatoja 17.03.2020

  Lidl wprowadza bezpieczne ochronne plastikowe osłony dla kasjerów przed kaszlącymi plujácymi i chuchajácymi klientami, a dlaczego Biedronka Społem i Polo naraża nadal swoich pracowników
  Zaraza panuje i w pierwszej kolejności powinnißcie zabezpieczyć kasjerów . Gumowe rękawiczki, w Biedronce na ul. Rogowskiej to dziś kasjerka siedziała w jednej rękawiczce b.niewygodnej bo do sprzątania. Strach się bać.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.