07.01.2020/11:30

Lidl zorganizował... tydzień XXL. Produkty w dużych opakowaniach przecenione

We wtorek 7 stycznia sieć Lidl startuje z akcją "tydzień XXL". W ramach promocji produkty w dużych opakowaniach sprzedawane będą po obniżonych cenach.

W ramach oferty XXL sieć proponuje m.in. polskie jabłka 3 kg, pomarańcze deserowe 3 kg, cytryny 750 g lub polską cebulę żółtą w opakowaniu 5 kg. Lidl proponuje również m.in. parówki z indyka XXL (400 g) lub pieczeń rzymską XXL (625 g).

Sieć sprzedaje po promocyjnych cenach także produkty rybne. W ofercie dostępny jest m.in. świeży łosoś atlantycki XXL, mrożony filet z mintaja z certyfikatem MSC (950 g) lub paluszki rybne z fileta z mintaja, również z certyfikatem MSC.

W ramach specjalnej oferty XXL Lidl proponuje klientom także kawę classico (całe ziarna, opakowanie 1,2 kg), lody na patyku w czekoladzie mlecznej z migdałami z certyfikatem Fair trade (6+2 szt.), sok pomarańczowy (2 litry) i wiele innych produktów.

Oferta dostępna będzie w dyskontach sieci Lidl do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.