21.03.2018/16:30

Lody Grycan trafią do placówek Carrefour w Belgii

Do placówek sieci Carrefour na terenie Belgii niebawem trafią pierwsze partie lodów marki Grycan. To kolejny oddział francuskiego operatora, który współpracuje z polskim producentem lodów.

Jak poinformował portal wiadomoscihandlowe.pl Marcin Snopkowski, dyrektor generalny firmy Grycan – Lody od Pokoleń, w sklepach Carrefour w Belgii będzie dostępnych kilka indeksów lodów w kubkach 500 ml oraz pełen asortyment lodów impulsowych w kubeczkach 125 ml, czyli pięć indeksów.
Carrefour Belgia to kolejny oddział francuskiej sieci, który nawiązał współpracę z producentem lodów marki Grycan. Produkty te można kupić również w placówkach Carrefour w Rumunii oraz na Tajwanie. W Polsce lody Grycan są dostępne we wszystkich formatach placówek działających pod tym szyldem.

Jak się dowiedzieliśmy, w ub.r. przedstawiciele Carrefoura wizytowali fabrykę firmy Grycan – Lody od Pokoleń zlokalizowaną w podwarszawskim Majdanie. Mieli być pod wrażeniem tego, że lody, choć produkowane na skalę masową, powstają tradycyjnymi metodami, na bazie naturalnych składników.

Lody Grycan można kupić na ponad 20 światowych rynkach, m.in. w Kanadzie, Czechach, Słowacji i Mołdawii. Strategia producenta lodów zakłada, że wszędzie produkty są dostępne pod marką Grycan, a nie markami lokalnymi. Firma nie podejmuje się też produkcji na potrzeby marek własnych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.