23.05.2016/23:18

Luis Amaral zadowolony z decyzji ZWZ Stock Spirits Group

23 maja Zwyczajne Walne Zgromadzenie Stock Spirits Group powołało dwóch nowych dyrektorów niewykonawczych (non-executive directors) - Randy Pankevicza i Alberto Da Ponte – których kandydatury zostały zgłoszone przez Western Gate Private Investments Limited. 

Western Gate jest największym indywidualnym udziałowcem Grupy Stock Spirits, posiadającym blisko 10 proc. udział w kapitale zakładowym Spółki. Jest inwestorem długoterminowym reprezentującym prywatne inwestycje Luis Amarala.  

- Z zadowoleniem przyjmujemy wybór obydwu niezależnych kandydatów do zarządu Stock Spirits i dziękujemy pozostałym akcjonariuszom za wsparcie. Nie widzimy powodów, by Spółka angażowała zasoby firmowe do wyłonienia kolejnych dwóch dyrektorów niewykonawczych, w uzupełnieniu do dwóch wybranych dzisiaj przez akcjonariuszy. Dzisiejszy wynik głosowania na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy wyraźnie potwierdza mandat dla zmian w kwestiach dotyczących wyników i strategii, które były przez nas sygnalizowane, i chcielibyśmy, by zarząd na nich skupił swoje wysiłki – mówi Luis Amaral.
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.