04.04.2017/19:55

Makro wprowadza usługę płatności elektronicznych dla sieci OdiDo

Sieć hurtowni Makro Cash&Carry Polska wprowadziła nową usługę dla franczyzobiorców sieci sklepów OdiDo w postaci obsługi płatności elektronicznych. Makro oferuje stawkę prowizji za płatności kartą i marżę na sprzedaży doładowań  na poziomie o około 20 proc. lepszym niż dostępne na rynku indywidualnie dla właścicieli sklepów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • samos 04.12.2018

  Niedługo eservice będzie wszędzie. A w zasadzie w mieście to już jest wszędzie, bo czy spotkaliście się z taką sytuacją, żeby ich nie było? Nawet warzywniaki i kwiaciarnie już je mają.

 • merskin 21.06.2018

  Dobrze, że przynajmniej to będzie eservice. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, żeby takiego gracza obsługiwał ktoś mały. W sumie to jest totalnie pozbawione sensu.

 • kotana 10.08.2017

  Nie bardzo rozumiem jednak w jakim celu czekali z tą współpraca z eService tak długo. Przecież rozliczanie płatności kartami pojawiło się u innych zdecydowanie wcześniej i to w takich sklepach/sieciach, gdzie kompletnie się na to nie zanosiło.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.