04.04.2017/19:55

Makro wprowadza usługę płatności elektronicznych dla sieci OdiDo

Sieć hurtowni Makro Cash&Carry Polska wprowadziła nową usługę dla franczyzobiorców sieci sklepów OdiDo w postaci obsługi płatności elektronicznych. Makro oferuje stawkę prowizji za płatności kartą i marżę na sprzedaży doładowań  na poziomie o około 20 proc. lepszym niż dostępne na rynku indywidualnie dla właścicieli sklepów.

Oferta, przygotowana przez Makro dla właścicieli sklepów OdiDo, zawiera wiele udogodnień. Gwarantuje bezpieczeństwo oraz ciągłość biznesu nawet w największym szczycie zakupowym, zapewnia szkolenia dla personelu i opiekę dedykowanego przedstawiciela handlowego. Dodatkowo każde rozliczanie płatności kartami zachodzi już w kolejnym dniu roboczym.

Dla swoich franczyzobiorców sieć oferuje także korzystną prowizję za płatności kartą oraz marże na sprzedaży doładowań, które są na poziomie wyższym o około 20 proc. niż dostępne indywidualnie dla właścicieli sklepów.

Makro wprowadza usługę we współpracy z firmą Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService, która umożliwia akceptację kart płatniczych w złotówkach, a także w blisko 40 innych walutach. Spółka umożliwia akceptację transakcji w tradycyjnych terminalach POS, zintegrowanych systemach kasowych oraz w urządzeniach samoobsługowych, a także w sklepach internetowych i aplikacjach mobilnych.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • samos 04.12.2018

    Niedługo eservice będzie wszędzie. A w zasadzie w mieście to już jest wszędzie, bo czy spotkaliście się z taką sytuacją, żeby ich nie było? Nawet warzywniaki i kwiaciarnie już je mają.

  • merskin 21.06.2018

    Dobrze, że przynajmniej to będzie eservice. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, żeby takiego gracza obsługiwał ktoś mały. W sumie to jest totalnie pozbawione sensu.

  • kotana 10.08.2017

    Nie bardzo rozumiem jednak w jakim celu czekali z tą współpraca z eService tak długo. Przecież rozliczanie płatności kartami pojawiło się u innych zdecydowanie wcześniej i to w takich sklepach/sieciach, gdzie kompletnie się na to nie zanosiło.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.