01.07.2014/10:54

Marcpol rusza z franczyzą

Marcpol szuka partnerów do prowadzenia sklepów. Chce współpracować na zasadzie franczyzy lub ajencji – podaje serwis dlahandlu.pl.

Zdaniem serwisu do końca br. sieć chce uruchomić przynajmniej 20 supermarketów. Aby zrealizować ten plan operator musi mieć atrakcyjne lokalizacje. Stąd plany franczyzy lub ajencji. Jak powiedział serwisowi dlahandlu.pl Michał Kubajek, szef marketingu Marcpolu, firma jest zainteresowana współpracą z lokalnymi sieciami sklepów lub właścicielami pojedynczych placówek. Preferowana jest współpraca na zasadzie franczyzy, ale pod uwagę brana jest również ajencja. Obecnie Marcpol prowadzi około 65 sklepów, które działają głównie w Warszawie oraz w centralnej i wschodniej części Polski. Niedawno UOKiK zgodził się na przejęcie 11 placówek Marcpolu przez właściciela Biedronki.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.