04.10.2020/15:58

Marek Cynowski, prezes Rebel Tang gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Marek Cynowski, współzałożyciel i prezes innowacyjnej firmy Rebel Tang będzie gościem specjalnym tegorocznej edycji Retail & FMCG Congress 2020. Cynowski weźmie udział w debacie, pt. „Retail in a smart city. Miejsce i rola handlu w ekosystemie miasta jutra”.

W trakcie dyskusji szef prezes Rebel Tang odpowie m.in. na pytania dotyczące tego, w jaki sposób usługi delivery wpisują się w koncepcję miasta jutra, jak będą zmieniać gastronomię i handel, jak zmienią się oczekiwania i zwyczaje klientów, czy konsumenci będą wkrótce funkcjonować jedynie za pośrednictwem aplikacji, czy pojazdy autonomiczne i drony w logistyce miejskiej, są tuż za rogiem?

Marek Cynowski, to entuzjasta cyfrowej rewolucji, z zaangażowaniem tworzy i zarządza innowacjami konsumenckimi, koncentrując się na wykorzystaniu najnowszych trendów oraz technologii w osiąganiu celów biznesowych. Wcześniej związany z SentiOne, Pocztą Polską oraz platformą Groupon.

Firma Rebel Tang tworzy wirtualne restauracje, które idealnie odpowiadają na potrzeby dzisiejszych klientów. To firma z obszaru food-tech i budujemy unikalną sieć franczyzową łącząc najlepsze praktyki gastronomiczne z innowacyjnymi technologiami. Rebel Tang oferuje gotowe koncepty gastronomiczne z menu stworzonym do dostawy.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także