20.12.2018/12:43

Mariusz Kulik, szef sieci KiK: W 2019 r. będziemy mieli w Polsce ponad 300 sklepów

Od momentu pojawienia się sieci sklepów KiK w Polsce możemy obserwować jej dynamiczny rozwój – właśnie dobiega końca 6 rok funkcjonowania marki w Polsce i – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – został on zwieńczony osiągnięciem, a nawet przekroczeniem liczby 250 sklepów.

20 grudnia sieć KiK otworzyła sklepy w Warszawie, Piotrkowie Trybunalskim, Lidzbarku i Gliwicach, dzięki tym otwarciom została przekroczona liczba 250 sklepów, która była komunikowana jako plan na 2018 rok. Jeszcze w grudniu na liście nowo otwartych sklepów mają pojawić się: Szprotawa, Łomża, Koszalin, Wąbrzeźno i Poczesna. W 2019 roku sieć ma powiększyć się o kolejne 50-60 sklepów.

– Mamy ambitne plany, w przyszłym roku będziemy świętować otwarcie 300 sklepu KiK w Polsce – zapowiada Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci sklepów KiK.

Sieć sklepów KiK osiągając liczbę 250 sklepów w Polsce osiągnęła liczbę ok. 150.000 mkw. powierzchni sprzedażowej. Sklepy sieci pojawiają się w centrach handlowych, retail parkach, ale także przy uczęszczanych deptakach czy głównych ulicach miast.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • As 11.01.2020

    Słyszałam,że w kiku źle się dzieje.ponoc mister kulik złożył wypowiedzenie?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.