24.06.2020/12:16

Maski w handlu jeszcze długo nie znikną. Jaki rodzaj wybrać i jak ją nosić?

W ciągu ostatniej doby ośmiu pracowników marketu elektronicznego w galerii handlowej w Białymstoku objęto kwarantanną z powodu kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem. Odmrażanie poszczególnych sektorów gospodarki i powrót do normalności powoduje, że do takich informacji musimy się przyzwyczaić. Tak samo jak do rygorów sanitarnych i masek na twarzy pracowników galerii handlowych czy punktów usługowych.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • kj 24.06.2020

    widać że ten portal jest bardzo pro-koronawirusowy, tzn podkreślacie na każdym kroku, że nie wrócimy do normalności nigdy albo do czasu aż nie będzie szczepionki, bzdura i sianie pandemii strachu. cytujecie niby jakichś lekarzy, podajcie ich imiona i nazwiska proszę? bo jest rzesza lekarzy, którzy mówią, że ta szopka z pandemią to po prostu ściema, choroba bezobjawowa, no po prostu ewenement. A pracownicy handlu po 8-10 godzin w przepoconych oślinionych maseczkach oczywiście to wszystko dla ich zdrowia?

  • bill gates 24.06.2020

    najlepiej nie wybierać żadnej

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.