17.08.2018/14:04

McDonald's wyda 6 mld dolarów na modernizację placówek

Amerykańska sieć fast-foodów ogłosiła, że wraz z franczyzobiorcami zamierza wydać kwotę 6 mld dolarów na budowę nowych i modernizację większości istniejących placówek. Program modernizacji zaplanowany jest do 2020 r. – informuje CNBC.

W ramach transformacji nowe placówki otrzymają zmodernizowane sale restauracyjne z kolorystyką inspirowaną globalnie i lokalnie. Wymienione będą meble i odświeżony wystrój zewnętrzny. We wnętrzach placówek zainstalowane zostaną cyfrowe kioski do składania zamówień – czytamy w CNBC

Inne zmiany to przemodelowane lady, dostosowane do nowych usług, cyfrowe menu – zarówno we wnętrzach placówek, jak i w punktach drive through. Na zewnątrz pojawią się też nowe przestrzenie na parkingach, przeznaczone do odbioru zamówień mobilnych i płatności.

Dodatkowo, McDonald's wprowadzi w ponad 5 tys. swoich restauracji usługę McDelivery, świadczoną we współpracy z Uber Eats.

Źródło: cnbc.com

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.