25.10.2018/12:28

Media Expert otworzył w tym roku 27 placówek, w tym 10 w dużych miastach

27 nowych elektromarketów, z których 10 działa w dużych miastach, uruchomił od początku br. r. Media Expert. Do końca grudnia ma ruszyć kolejnych 12 placówek. Równolegle 43 sklepy zostały zmodernizowane lub wyremontowane.

Obecnie w Polsce działa blisko 460 elektromarketów Media Expert zlokalizowanych w 377 miastach. W tym roku sieć uruchomiła 27 nowych elektromarketów, według zapowiedzi do końca roku ma ruszyć kolejnych 12. Dodatkowo 43 elektromarkety zostały poddane remontom lub modernizacji.

Łącznie w ciągu 10 miesięcy tego roku przybyło 50 tys. mkw. powierzchni handlowej, na którą składa się 15,5 tys. mkw. nowych i 34,5 tys. mkw. wyremontowanych elektromarketów. „Istotnie wzmocniliśmy naszą obecność na rynku. Dziś zakupy w Media Expert mogą zrobić mieszkańcy 377 miast, zarówno tych mniejszych, jak i głównych aglomeracji, z którymi dotąd mniej kojarzono naszą sieć – podkreśla Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

-Nasza obecność w dużych miastach to naturalna konsekwencja stabilnego rozwoju. Dysponujemy dziś unikalnym know-how, mamy wieloletnie doświadczenie i ambicje umacniania naszej roli na polskim rynku. Chcemy być konkurencyjni, ale umiemy również minimalizować ryzyka i rozsądnie inwestować w rozwój sieci. Dziś zarówno duże, jak i mniejszej miasta prężnie się rozwijają, stają się coraz bardziej innowacyjne, głodne współczesnych technologii, chcemy być częścią tych zmian – uzasadnia Mystkowski.

Z 27 nowo otwartych placówek 10 usytuowanych jest w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców. Chodzi m.in. o lokalizacje w Warszawie, Krakowie, Radomiu, Szczecinie, czy Gdańsku i Gdyni. W Warszawie otwarto trzy elektromarkety, a w planie na tegoroczne inauguracje sprzedaży są jeszcze dwa – w tym jeden w Galerii Północnej.

Media Expert funkcjonuje na polskim rynku od 2002 roku, jest największą siecią elektromarketów na naszym rynku – w jej skład wchodzi 459 elektromarketów w 377 miastach. Sieć zatrudnia ok. 8500 pracowników. Od 2012 roku operator prowadzi sklep internetowy.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • darek 29.10.2018

    No, ciekawe, czy zaraz gdzies ekspansji ni zrobia

  • uiol 28.10.2018

    to by było dobre.Myślę że mieliby spore szanse.

  • sati 26.10.2018

    haha niedługo to oni powiinni wyjśc poza Polskę :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.