30.01.2020/10:11

Media Expert zapowiada intensywny rozwój sieci i modernizację istniejących placówek

Sieć Media Expert uruchomiła dziś nowy elektromarket w Sejnach. W Będzinie, Starachowicach i Toruniu do dyspozycji klientów oddano trzy elektromarkety po gruntownych remontach. Styczniowe otwarcia zapowiadają dalszy, intensywny rozwój sieci RTV AGD.

Po udanym 2019 roku, w którym oddano kilkadziesiąt nowych elektromarketów, Media Expert nie zwalnia tempa. Do ponad 480 elektromarketów tej sieci w całej Polsce, dziś dołączył kolejny. Klienci Galerii Handlowej w Sejnach mogą skorzystać z oferty najnowszych urządzeń RTV, i AGD, a także osobiście odebrać zakupy realizowane za pośrednictwem sklepu internetowego mediaexpert.pl.

– Nasz nowy elektromarket w Sejnach to niemal 400 m. kw. powierzchni oraz doskonałe rozwiązania ekspozycyjne, umożliwiające prezentację i wybór elektroniki użytkowej oraz multimediów w atrakcyjnych cenach – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Poza nowym elektromarketem, sieć ponownie uruchomiła sprzedaż w Będzinie, Starachowicach i Toruniu. Tamtejsze obiekty przeszły gruntowną modernizację, dzięki której możliwe będzie zaprezentowanie szerszej oferty, a także zwiększenie komfortu zakupów i obsługi klienta. Łączna powierzchnia trzech elektromarketów wynosi prawie 2400 mkw.

– W tym roku chcemy kontynuować strategię konsekwentnego rozwoju i jeszcze skuteczniej zapewnić Polakom dostęp do nowoczesnej technologii. Skrupulatnie analizujemy dostępne lokalizacje i potencjał sprzedażowy interesujących nas obiektów. Mogę zapewnić, że w 2020 r. znacząco powiększy się mapa miast, w których sieć Media Expert będzie obecna z obszerną propozycją najnowszych produktów znanych i renomowanych producentów – dodaje Mystkowski.

Media Expert jest największą siecią RTV/AGD w Polsce – w jej skład wchodzi ponad 480 elektromarketów w niemal 390 miastach na terenie całego kraju. Marka jest obecna na rynku od 2002 r. Sieć zatrudnia ok. 9 tys. pracowników.

Sklep www.mediaexpert.pl jest regularnie notowany wśród najpopularniejszych witryn w kategorii Ecommerce w Polsce, według badania Gemius/PBI.

Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • janek 25.02.2020

  super! nie bede musiał jeździć tak daleko

 • coma 23.02.2020

  brawo ME!

 • watir 06.02.2020

  to prawda, pozazdrościć i uczyć sie tylko o d nich.

 • aria 06.02.2020

  super, ze polska firma sie tak sprawnie rozwija!

 • grab 05.02.2020

  jeżeli chodzi o strategie, to zdecydowanie.

 • tomo 05.02.2020

  inne polskie firmy powinny brać z nich przykład.

 • tiko 04.02.2020

  jak zapowiada, tzn. ze zrealizuje w 100%

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.