04.06.2018/09:48

MediaMarkt zwróci pieniądze, jeśli polscy piłkarze odniosą sukces na Mistrzostwach Świata

Zwrot kosztów jednorazowego zakupu powyżej 500 zł, jeśli piłkarska reprezentacja Polski na mistrzostwach świata w Rosji zakwalifikuje się do półfinału – z taką ofertą wychodzi do swoich klientów sieć MediaMarkt. Wcześniej podobne akcję uruchomił Neonet.

Żeby mieć możliwość uzyskania zwrotu pieniędzy klienci MediaMarkt muszą zrobić w dniach 4-8 czerwca zakupy na kwotę przynajmniej 500 zł, a później zarejestrować je na stronie mediamarkt.pl. To już kolejna tego typu akcja sieci. Przed mistrzostwami Europy w 2016 roku sieć zaproponowała klientom zwrot kosztu jednorazowego zakupu powyżej 500 zł, również w przypadku awansu białoczerwonych do półfinału rozgrywek. Mimo, że ci doszli tylko do ćwierćfinału, sieć zdecydowała o przyznaniu 20-procentowych bonów uczestnikom promocji.

Z podobną akcją pod koniec maja wystartowała sieć Neonet. Jeżeli polscy piłkarze awansują do półfinału mundialu, kibice mogą liczyć na zwrot połowy pieniędzy za telewizory zakupione od momenty rozpoczęcia akcji do dnia 13 czerwca.

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • dizo 25.06.2018

    Oni teraz właściwie to na wszystko mają promocję jeśli chodzi o kategorie produktu. To mi się podoba.

  • hadzia 22.06.2018

    media expert faktycznie ma fajne promki

  • kabi 21.06.2018

    Fajna akcja ale ja to jestem wierny naszemu polskiemu media expertowi, mimo wszystko :)

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.