24.04.2014/18:00

Megaloteria Eurocashu: 0,5 mln zł dla sklepów franczyzowych, sto aut dla ich klientów

Druga edycja Megaloterii, największej akcji reklamowej w handlu tradycyjnym, wesprze pozycję rynkową sklepów zrzeszonych w siedmiu sieciach franczyzowych wchodzących w skład Grupy Eurocash.

Od 24 kwietnia do 10 września klienci wybranych 8300 sklepów należących do sieci ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Groszek, Euro Sklep oraz Gama mogą wziąć udział w Megaloterii Eurocashu i wygrać jeden ze stu samochodów Seat Mii. Warunkiem jest zrobienie zakupów o wartości co najmniej 10 zł, przy czym wśród zakupionych towarów musi się znaleźć co najmniej jeden z listy stu, zmienianych co miesiąc, produktów objętych megaloteryjną promocją. Paragon kasowy spełniający te warunki jest załącznikiem do ankiety, którą wypełnia klient.
Dwa losowania, w których do wygrania będzie po 50 samochodów, odbędą się 1 sierpnia i 14 października. Nad ich prawidłowością czuwać będzie notariusz. Szczęśliwcy otrzymają śliczne miejskie autka, 62-konne Seaty Mii o wartości 33 200 zł, z opłaconym podatkiem.
Dla franczyzodawców największym pożytkiem z Megaloterii będzie zwiększona frekwencja klientów zwabionych do ich sklepów możliwością wylosowania atrakcyjnej nagrody. Detaliści skorzystają również na sprzedaży bardzo mocno reklamowanych w TV produktów uwzględnionych w pięciu miesięcznych edycjach promocyjnych.
Przewidziano również nagrody dla pracowników sklepów uczestniczących w Megaloterii. Załogi 250 placówek, w których klienci złożą najwięcej ankiet w okresie od 24 kwietnia do 1 lipca i kolejnych 250 sklepów, które zbiorą ich najwięcej od początku lipca do 10 września, otrzymają po 1000 zł do podziału wśród pracowników. W sumie będzie to 500 000 zł.
Ponadto nagradzana będzie sprzedaż produktów promowanych Megaloterią. Pięć razy – czyli po rozliczeniu każdej z pięciu edycji promocji – po 20 sklepów z największą sprzedażą w przeliczeniu na metr kwadratowy otrzyma po 1000 zł. Szczegóły na www.megaloteria.tv.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.