10.03.2017/13:20

Międzynarodowe sieci handlowe na celowniku Orbana

Jak informuje Forsal, za węgierskim dziennikiem „Magyar Idoek”, rząd Węgier przygotowuje nowe przepisy, mające uderzyć w międzynarodowe sieci handlowe. Nad projektem pracuje węgierskie Ministerstwo Gospodarki oraz kancelaria prezydenta Orbana. Ma to być "mocne wystąpienie przeciw nadużyciom międzynarodowych sieci handlowych.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Premier San Escobar 13.03.2017

    Przypominam, ze dzięki różnym pomysłom Węgrzy stracili dużo jeśli chodzi o wzrost gospodarczy - Polska wyprzedziła Węgry za rządów PO w wielkości PKB na głowę. Teraz pewnie antypolski PIS u nas spowoduje pogłębienie się spowolnienia gospodarczego i razem z Węgrami damy się wyprzedzić Czechom, SŁowacji, krajom nadbałtyckim i Rumunii. Także dzięki pomysłom Orbana to żywność na Węgrzech jest znacznie droższa niż w Polsce. ALe tutaj PIS też dokopuje Polakom bo z deflacji przechodzimy przez PIS do inflacji - do znacznego wzrostu cen.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.