22.05.2018/06:52

Mieszko rozda 300 smartfonów w ramach loterii marki Zozole

W piątek 25 maja rozpocznie się loteria marki Zozole, w której konsumenci mogą wygrać 300 smartfonów. Marka Zozole, pod którą produkowane są żelki i cukierki, jest skierowana do dzieci i młodzieży.

Producent podaje, że informacje o akcji będą umieszczone na opakowaniach i materiałach POS. Codziennie konsumenci będą mieli szansę wygrać trzy smartfony, a w Dniu Dziecka (1 czerwca) pula nagród obejmie 21 telefonów.

Aby wziąć udział w akcji należy kupić dowolną paczkę Zozoli z promocyjną nalepką lub bez. Szczegóły są dostępne na stronie promocjazozole.pl.

Właścicielem marki Zozole jest firma Mieszko.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • tech545 23.05.2018

    wow, niezle, moze sie cora ucieszy z nowego smartofona, jak wygram oczywiscie :) a jak nie moze kupie w jakiejs promocji, albo np wygram zwrotk kosztow, tak jak mozona w loterii me, ale kto wie, zobaczymy. a jakie teraz telefony sa cool?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.