12.10.2017/18:02

Milion klientów odwiedziło Galerię Północną

Niecały miesiąc temu wystartowała Galeria Północna. Przez ten czas obiekt odwiedziło ponad milion klientów.

Galeria oferowuje 64,8 tys. mkw. powierzchni handlowej, a klienci mogą skorzystać z 2 tys. miejsc parkingowych. To centrum handlowe nowej generacji posiada certyfikat ekologiczny LEED na poziomie Gold. Lista marek, które otworzą swoje sklepy w Galerii Północnej obejmuje firmy dopiero wchodzące na polski rynek, jak np. Forever 21 i Hamleys.

- Już na etapie budowy wiedzieliśmy, że Białołęka nie może się doczekać ukończenia Galerii Północnej. Potwierdziła to zarówno huczna inauguracja 14 września, w której uczestniczyło prawie 65 tys. osób, jak i pierwszy weekend działalności obiektu. Ale milion klientów w niespełna cztery tygodnie to dla każdej galerii handlowej prawdziwy powód do dumy – podsumowuje najnowsze dane Agnieszka Nowak, dyrektor Galerii Północnej.

- Myślę, że kluczem do sukcesu Galerii Północnej jest połączenie atrakcyjnej lokalizacji, kompleksowej oferty handlowej i rozrywkowej z otwartością na dialog i potrzeby klientów. Mieszkańcy Białołęki i północno-wschodniej części Warszawy oraz okolic długo czekali na miejsce, w którym będą mogli wygodnie robić zakupy w sklepach znanych marek i miło spędzić wolny czas. Nie zwalniamy tempa i od dnia otwarcia zachęcamy gości do korzystania z licznych atrakcji i wydarzeń, organizowanych w obiekcie. Z Galerią Północną nie sposób się nudzić i mam nadzieję, że okoliczni mieszkańcy już to wiedzą - dodaje.

W najbliższym czasie na klientów Galerii Północnej czekają też otwarcia nowych sklepów i restauracji. 
Na początku października ofertę odzieżową obiektu uzupełnił sklep renomowanej marki Levis i pierwszy w Polsce stacjonarny sklep bieliźniarskiej firmy Sawren. W drugiej połowie października goście z Białołęki i okolic będą też mogli odwiedzić pierwszą na północy Warszawy restaurację Bierhalle i spróbować piwa Północny lager, stworzonego specjalnie dla Białołęki.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Kasia 13.10.2017

    Tylko dlaczego jest tam tak brudno i nadal jak na budowie ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.