20.06.2020/08:56

Miłośnicy gier wideo przeprowadzili szturm na Lidla. Francuska policja użyła gazu

Francuski Lidl promocją konsoli do gier PlayStation 4 za 95 euro (około 420 złotych) ściągnął do sklepu w miejscowości Orgeval tłum osób. Szturm na sklep skończył się interwencją policji, która musiała użyć gazu łzawiącego – donosi serwis gry.interia.pl.

W serwisie gry.interia.pl czytamy, że władze miejscowości Orgeval na północy Francji informują, że pierwsi zainteresowani rozstawiali namioty przed Lidlem już we wtorek wieczorem, aby zaraz po otwarciu sklepu nie przegapić szansy na zakup konsoli. Zaraz przed godziną 8 rano zaczęło się jednak kotłować - na tyle, że wezwano policję.

Przy przywracaniu porządku wzięło udział aż 70 funkcjonariuszy. Problemy były spore - policja musiała użyć gazu.

Jak podaje serwis gry.interia.pl, sytuacja uspokoiła się około godziny 10:30, ale 150 osób nadal przebywało przed sklepem i liczyło na przecenione urządzenie. Niestety, przedstawiciele sieci Lidl ogłosili, że promocję odwołano. Ostatecznie sklep w ogóle nie został tego dnia otwarty.

Czytaj więcej na gry.interia.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.