12.03.2020/20:57

Minister Ardanowski: Nie ma obaw, że zabraknie nam żywności

– Jesteśmy znaczącym producentem żywności w Unii Europejskiej, a w niektórych segmentach także na świecie – podkreślił dziś minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Kris 14.03.2020

  Żywności nie zabraknie, ale zapewnie wzrośnie kategoria produktów sterylizowanych. (fragment komentarza niezgodny z regulaminem forum)

 • Gość 13.03.2020

  Najgorszy nieudacznik w rządzie. Populusta i tyle w temacie

 • Adelajda 13.03.2020

  Ardanowski ,jeśli przeżyjemy ,to powiemy jak było ,hak na razie to niema co tobie wierzyć ,gdyż jesteś taki sam jak rządzący zydki !! Kto dopuścił do tego ,że w RZ. Polsce ,nie ma lekarzy wirusologów ?! Kto nie zabezpieczył lekarzy zajmujących się zarażonymi ?; Kto nie przygotował szpitalu na to co się dzieje i wreszcie kto pozwolił żeby przez cały czas na okrągło ,przyjeżdżali ludzie do Polski. Kraków gdzie zarażenie i śmiertelność jest bardzo wysoka jak Chiny ,Włochy czy Niemcy ?; Rządzący zydobandersyny !! Teraz nawet nikt nie sprawdza tych co przylatują samolotami do RZ. Polski. Podróżniczka Polska ,mówi że nikt ich nawet nie sprawdzał na lotnisku w Warszawce !; Co to jest !!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.