05.09.2018/15:01

Tadeusz Kościński: Chcemy rozwinąć polską sieć dystrybucji! [TYLKO U NAS]

Polski rząd nie zapomina o branży handlowej. Jak powiedział portalowi wiadomoscihandlowe.pl Tadeusz Kościński, podsekretarz stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, celem obecnej władzy jest... rozwój polskiej sieci dystrybucji.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • xc 10.09.2018

  polskie? co jest polskie? pańskie przybrane nazwisko panie demagog, w tym kraju to chyba już wszystko zostało okazyjnie opylone, tylko ciemny lud karmi się takimi wrzutami, że to polskie, biedronka to przecież taki ładny polski owad, nieprawdaż. Spytaj na ulicy czyja jest biedronka to ci połowa powie, albo więcej, ze polska...lata prania łbów przyniosły efekty a poprawy nie widać, przecież te nasze "polskie" media kształtują naród od lat i naród nawet nie musi myśleć, dostaje gotową obrobioną papkę,

 • Jacek 06.09.2018

  Przed wyborami kłamcy z pisu wszystko wszystkim obiecują a tak naprawdę to niszczą polski handel - podatek handlowy, zamykanie sklepów w niedziele, ciągłe nowy wymogi księgowe, Zwróćcie , że za rządów pisu masowo pada polski handel - Marcpol, Piotr i Paweł a także w zeszłym roku zamknięto kilkanaście tysięcy małych sklepów - kilkakrotnie więcej niż zamykało się za poprzednich rządów. Firmy kontrolowane przez pis to dno w zakresie zarządzania - stajnie koni, Polska Grupa Zbrojeniowa. A stocznie ? Najpierw pis w 2007 roku sprzedaje stocznie za grosze a teraz odkupuje za ciężkie pieniądze z naszych podatników kieszeni.

 • Astor 06.09.2018

  Właśnie Społem, to jedna z nielicznych jeszcze polskich sieci ze 150 letnią tradycją. Mają wszystkie dane ku temu,aby skonsolidować zakupy u producentów i stać się prawdziwą polską siecią sklepów , Mają jeszcze/ póki co to niezależne spółdzielnie/ w poszczególnych miastach 3500 sklepów i najwyższy czas wykorzystać efekt synergii i zacząć współpracować razem. A jeżeli jeszcze Rząd pomoże, to Biedronka ma murowaną konkurencję!

 • miłosnik golfa i kremówek 06.09.2018

  O Pan Premier
  i Pan Kruszewski to ten co sprzedał sklepy Portugalczykom?
  faktycznie polski premier w polskim sklepie
  do boju biało-czerwoni :/

 • Smutny 06.09.2018

  Mamy już Dziennik Telewizyjny, ośmioklasową szkołę podstawową... czas na reaktywację Społem! Ale tak na bogato, z centralami krajowymi, wojewódzkimi itp. Będzie przy okazji parę stanowisk do obsadzenia :)))

 • Handlowiec 05.09.2018

  No proszę, ani się spostrzegliśmy a właściciale allegro.pl (Cinven, Permira, Mid Europa Partners) stali się polskimi firmami. No bo jak inaczej „mielibyśmy” polskie allegro! :D

 • Jędrzej 05.09.2018

  Jak nic Baćpol się nada.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.