17.10.2018/14:18

Ministerstwo analizuje skutki zakazu handlu w niedziele. Kiedy poznamy projekt nowelizacji ustawy?

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej analizuje skutki, jakie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele wywarła na rynek pracy w handlu i sprzedaż detaliczną oraz sprawdza, w jakim stopniu przepisy ustawy są przestrzegane. Po co? Aby pozyskać wiedzę na temat tego, co w ustawie należy zmienić przy okazji planowanej na jesień nowelizacji.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
 • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
 • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
 • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
 • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
 • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Nick Dżager 03.03.2019

  PiS utrudnia życie obywatelom chorymi ustawami typu zakaz handlu w niedziele jak tylko potrafią i nadal rozglądają się "co by tu jeszcze spie...ć w tym kraju". Jeszcze w niedziele np. pracuje kolej i inna komunikacja, internet, telefonia, radio i TV, szpitale, straż, ciepłownictwo, elektrownie, restauracje, itd. itp.. Długo by wymieniać bo większość pracuje, tylko kasjerki święte krowy. Przez nich wiele rodzin nie może jechać w niedziele do dużej galerii w odległym mieście bo chore pisiory zabroniły i każą do kościoła, zamiast rodzinnej niedzieli wedle własnego uznania. To i tak nie działa bo kto ma iść do kościoła to i tak chodził a kto nie wierzy w dyrdymały to nie uprawia guseł. Pracownikom handlu zafundowali utratę posady, a pozostałym pracę po godzinach za półdarmo. Ograniczają wolność ludziom. Totalna głupota jak wszystko czego się dotknie ta podła "dojna zmiana"!

 • nova 18.10.2018

  Dlaczego NIKT nie interesuje się sklepami na stacjach PALIW !!!! ludzie zatrudnieni w tych sklepach pracują w niedziele i o zgrozo !!! zawsze maja w ofercie alkohol. Jest to ewenement na skale światową !!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.