19.09.2016/12:16

Ministerstwo Finansów: Mamy plan, co teraz zrobić ws. podatku handlowego

Ministerstwo Finansów wydało komunikat, w którym odnosi się do dzisiejszej decyzji Komisji Europejskiej o wszczęciu szczegółowego postępowania wyjaśniającego ws. podatku handlowego. Resort poinformował, że brał pod uwagę taki scenariusz.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Sic 20.09.2016

  Wprowadzić dla WSZYSTKICH w niewielkiej skali podatek obrotowy i jednocześnie stałą ulgę kwotową-zwolnienie podatkowe od każdego pracownika aktywizującą zatrudnienie w firmach prowadzących działalność handlową. Unijne Ojłopki powinny zrozumieć, że Polska sprzedawana w ostatnich latach za bezcen i przysłowiowe srebrniki się budzi i nie pozwoli na więcej.

 • Sic 19.09.2016

  Wprowadzić podatek obrotowy równy dla wszystkich i skończy się Eldorado zachodnich sieci które oplotły jak mafijna ośmiornica nasz Kraj i transferują ogromne zyski do państw pochodzenia. Banki, handel a co za tym idzie wszelka inna działalność w sferze gospodarki i produkcji czy też nawet sprzedaż towarów importowanych od wytwórców z Chin itp wszystko znajduje się w ich rękach i prędzej niż póżniej ZGNIECIE nas jako niepodległy Naród. Tylko zdrajcy i sprzedawczyki Polski typu Tusk & Ferajn wyjdą na tym dobrze. Najwyższy czas się opamiętać i bronić resztek wolności gospodarczej i politycznej Polski bo potem to już tylko .... jaka piękna katastrofa.

 • Jacek 19.09.2016

  No to który z PISowców do dymisji ??? Najlepiej to sam Kaczyński bo on jest źródłem nieszczęść Polski.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.