25.07.2020/11:12

Ministerstwo Zdrowia: Podmiot handlowy i zakład mięsny ogniskami zakażeń koronawirusem

"Podmiot handlowy" z województwa małopolskiego to jedno z ognisk zakażeń koronawirusem - poinformowało w sobotę Ministerstwo Zdrowia, nie wskazując przy tym, o jaką firmę lub obiekt wchodzi.

Resort kierowany przez Łukasza Szumowskiego ogłosił natomiast, że innym ogniskiem z tego sego samego województwa jest zakład mięsny. Pozostałe ogniska nie mają związku z branżą handlową ani FMCG (kopalnie, dom opieki społecznej).

Ministerstwo Zdrowia podało w sobotę informację o 584 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. To drugi największy dzienny wynik od początku pandemii. Więcej zakażeń w Polsce stwierdzono jedynie 8 czerwca - było ich wówczas 599.

Ogólna liczba osób, w przypadku których stwierdzono jak dotąd zachorowanie na COVID-19, to już ponad 42,6 tys. Z powodu koronawirusa zmarło już w Polsce ponad 1,6 tys. osób.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także