30.10.2018/10:41

Mlekovita nagrodzona dwiema statuetkami

Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca miesięcznika Top Agrar Polska oraz Tygodnika Poradnika Rolniczego przyznał firmie Mlekovita statuetkę Izydor 2018. To nie jedyna dobra informacja dla firmy - w ostatnich dniach Mlekovita otrzymała również inne wyróżnienie - Superwiktora.

Głosy rolników z całej Polski zadecydowały, że Mlekovita została uhonorowana statuetką Izydor 2018 – nagrodą przyznawaną firmie, dla której najważniejszy jest rolnik. To właśnie rolnicy zgłaszali firmy, które dobrze wspierają ich w codziennej pracy. Jak zapewniają przedstawiciele Mlekovity, przyznana nagroda jest kolejnym dowodem, iż Mlekovita to nie tylko produkty ze znanym logo lecz całokształt aktywności i zaangażowanie w każdy aspekt życia.

Mlekovita została także uhonorowana statuetką Superwiktora – Znak Jakości Przedsiębiorców, świadczącą o dobrej kondycji firmy. Wyróżnienie otrzymują te firmy, które mają znaczący wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Tegoroczne statuetki zostały wręczone w trakcie Wielkiej Gali, która miała miejsce w dniu 27 października br. w Warszawie, w Hotelu Airport Okęcie.

Kapituła ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców nagrodziła osoby i podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.