05.12.2018/12:20

Mlekovita zainwestowała ponad 80 mln zł [GALERIA]

W tym roku wartość naszych inwestycji wyniosła ponad 80 mln zł. Od podstaw zbudowaliśmy Fabrykę Proszków Mlecznych. Przejęliśmy Spółdzielnię Mleczarską w Kaliszu z jej oddziałem w Koźminie Wielkopolskim oraz mleczarnię w Świeciu. Zwiększyliśmy też moce produkcyjne m.in. w Baranowie oraz zainwestowaliśmy w najnowocześniejszą linię do produkcji sera topionego w plastrach – powiedział na wtorkowej konferencji w Wysokiem Mazowieckiem Dariusz Sapiński, prezes GRUPY MLEKOVITA.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • klient tesco 05.12.2018

    taki moloch, że trzeba aby przyjrzał się mu UOKiK czy nie narusza zdrowej konkurencji, powinno być wiele zakładów mleczarskich, różni właściciele, a nie 20 zakładów w jednym molochu, skandaliczne ale co robić: to matecznik PiS>> Wysokie Mazowieckie {}}to co się dziwić, że na to UOKiK przymyka oka. Oby po wyborach to się zmieniło.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.