28.08.2020/09:17

Mövenpick z nowymi produktami - szwajcarska jakość już w Polsce

W tym roku polscy konsumeni będą mogli spróbować zupełnie nowych produktów marki Mövenpick. Uchylamy rąbka tajemnicy i pokazujemy jakie smaki trafią niedługo na nasze stoły. 

Już we wrześniu bieżącego roku pojawią się na półkach masy kremowe do pieczywa w 3 smakach (mleko-orzechy, kakao-orzechy, nugat-orzechy). Produkty będzie można znaleźć w pierwszej kolejności w sieci LIDL. Następnie produkty pojawią się u kolejnych detalistów.

Produkty są wyjątkowe, ponieważ nie zawierają oleju palmowego – dbamy o zdrowie naszych konsumentów oraz o środowisko. Smak oraz konsystencja są tak skomponowane, aby każdy, kto spróbuje osiągał szczyty doznań delektowania się chwilą.

Jestem zaszczycony, że w moje ręce został powierzony projekt wprowadzenia tych produktów na polski rynek. Dlaczego? Aby na to pytanie odpowiedzieć przybliżę Państwu filozofię Mövenpick, która daje gwarancję najlepszej jakości naszych produktów. Powodem, dla którego odnosimy sukcesy, jest to, że robimy zwykłe rzeczy wyjątkowo dobrze - mówi Łukasz Bargieł - zarządzający projektem ekspansji marki Mövenpick w Polsce.

Takie było motto założyciela firmy Mövenpick, Ueli Pragera - i pozostaje takie samo do dziś. Niezmienne przez ponad 70 lat. Motto odnosi się zarówno do pracowników Mövenpick z całej firmy, jak i do produktów i usług sprzedawanych pod marką Mövenpick na całym świecie. Wspaniały smak jest najwyższym priorytetem w Mövenpick Fine Foods, podczas gdy produkty Mövenpick są synonimem autentyczności i wykorzystania nieprzetworzonych surowców. Nasze ogromne zaangażowanie w jakość, dbałość o szczegóły i stosowanie tylko najlepszych składników sprawiają, że chwile radości z Mövenpick są wciąż na nowo odkrywane przez konsumenta.

Cała rodzina Mövenpick

Mövenpick to szwajcarska grupa firm z tradycjami, obecna na całym świecie. Jej mocne strony leżą w gastronomii, handlu winami i produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Mövenpick reprezentuje radość, gościnność, cudowne uczucie dawania przyjemności smakowych. Nasze produkty i usługi od lat są synonimem autentyczności, rzetelności, precyzji i najwyższej szwajcarskiej jakości.

Mövenpick w Europie, Azji i Ameryce Północnej jest reprezentowany, jako holding z trzema niezależnymi operacyjnie oddziałami: Marché International, Mövenpick Wine i Mövenpick Fine Foods. W Polsce rozpoczęliśmy budowanie oddziału opartego na pełnym zaufaniu do ludzi. Wierzymy, że człowiek jest najważniejszy – jego zdrowie, jego samopoczucie, dlatego chcemy dać ludziom zdrowe produkty o spektakularnym smaku. Nie zapominamy o środowisku i planecie w myśl idei: człowiek jest najważniejszy – nie pozwólmy zniszczyć środowiska, w którym żyjemy, aby każdy z nas pozostawał w zdrowiu. Robimy to przede wszystkim dla następnych pokoleń.

Wkrótce nasze portfolio zostanie rozszerzone o kolejne produkty w kategoriach, w jakich Mövenpick Fine Foods operuje.

 

 

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.