07.02.2020/09:23

Mr. ZIGGI nabiera rozpędu. Hipoalergiczne proszki i płyny do prania od 6 lutego do kupienia w sklepach sieci Auchan

Nowa hipoalergiczna linia środków piorąco – dezynfekujących Mr. ZIGGI stworzona przez Zygmunta Chajzera we współpracy z firmą Clovin od 06-go lutego zagości na sklepowych półkach sieci Auchan. W ofercie znajdą się proszki Mr. ZIGGI COLOR i WHITE w gramaturze 2,5 kg oraz płyny do prania Mr. ZIGGI COLOR i WHITE w gramaturze 1,5 l.

Mr. ZIGGI to nowoczesna linia proszków i płynów do prania tkanin białych i kolorowych. Produkty te są przebadane dermatologicznie, nie zawierają alergenów i silnych substancji zapachowych, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w praniu ubrań małych dzieci, alergików, czy też osób z problemami skórnymi. Innowacyjny skład proszków  i płynów Mr. ZIGGI sprawia, że zwalczają one roztocza, bakterie i grzyby już w 40°C. Ich właściwości dezynfekujące są dużym atutem w codziennym użytkowaniu i znajdują zastosowanie nie tylko w praniu ubrań, ale również ręczników, pościeli, czy też odzieży personelu medycznego, salonów fryzjerskich i SPA. Zarówno proszki jak i płyny są biodegradowalne, mają łagodny proekologiczny skład, nie zawierają fosforanów i zeolitów, przez co są bezpieczne dla zwierząt i środowiska naturalnego.

„Od ponad 15 lat obserwuję rynek środków piorących na polskim rynku, a także zmieniające się potrzeby i preferencje zakupowe Polaków w tym segmencie. Reprezentowałem jedną z najpopularniejszych marek w Polsce. Wiele lat doświadczenia, udział w targach i konferencjach, rozmowy z ludźmi i wsłuchiwanie się w ich potrzeby sprawiło, że dziś oddaję w ręce Konsumentów unikalny produkt o innowacyjnym składzie, który zaspokaja potrzeby współczesnego Klienta na wielu płaszczyznach, takich jak bezpieczeństwo, hipoalergiczność, czy też ekologia, odgrywająca coraz większa rolę w życiu współczesnego człowieka. Dlatego właśnie Marka Mr. ZIGGI została stworzona z myślą o tych konsumentach, którzy szukają prostych, przyjaznych środowisku rozwiązań, w przystępnej cenie, skutecznych i jednocześnie bezpiecznych dla skóry dorosłych i dzieci.” mówi Zygmunt Chajzer pomysłodawca i właściciel Marki Mr. ZIGGI.

W związku z pojawieniem się Marki Mr. ZIGGI w sieci Auchan, Zygmunt Chajzer odwiedzi
aż 12 sklepów Auchan w 6 największych miastach w Polsce. Na spotkania zapraszamy do Gdańska, Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic i do Wrocławia. O szczegółach trasy informować będziemy na oficjalnych kanałach marki w Social Mediach oraz na stronie www.

Proszki i płyny piorące marki Mr. ZIGGI, produkowane są w polskich zakładach Clovin, a ich wyłącznym dystrybutorem jest firma Europe Distribution Group.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • red 01.03.2020

    Przecież ten proszek to syf.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.