10.02.2019/10:13

Multi Poland zajmie się centrum handlowym 3 Stawy w Katowicach

Multi Poland, należące do Grupy Multi Corporation, jednego z wiodących zarządców, właścicieli i deweloperów centrów handlowych w Europie i Turcji, objęło od 1 lutego 2019 roku zarządzanie Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach.

Multi odpowiadać będzie za wszystkie obszary funkcjonującego centrum: asset management, facility management, najem i marketing. Firma działać będzie w imieniu Union Investment, właściciela obiektu.

- Multi umacnia swoją pozycję w Polsce obejmując zarządzanie centrum handlowym 3 Stawy, w jednym z najlepiej rozwiniętych gospodarczo regionów kraju, jakim jest Śląsk. Menadżerowie naszej firmy wykorzystają doświadczenia, zdobyte na polskim rynku, jak również synergię działań pozostałych obiektów z portfolio Multi, w tym bijącego rekordy popularności Forum Gdańsk. Naszą ambicją jest, by centrum 3 Stawy utrzymało stabilną pozycję cenionego przez mieszkańców miejsca zakupów, handlu i rozrywki – powiedział Luca Maganuco, dyrektor zarządzający Multi Poland.

Multi w Polsce zarządza łącznie pięcioma obiektami handlowymi, w tym otwartym w ubiegłym roku wielofunkcyjnym centrum handlowo - rozrywkowym Forum Gdańsk, które odwiedziło już ponad 8 mln klientów oraz parkiem handlowym Magnolia we Wrocławiu – największym centrum handlowo – rozrywkowo - rekreacyjnym na Dolnym Śląsku.

3 Stawy w Katowicach to jedno z pierwszych centrów handlowych na Śląsku, odwiedzane rocznie przez ponad 6 mln klientów. Powierzchnia całkowita centrum wynosi 40 000 mkw., na których mieści się hipermarket spożywczy Auchan oraz 90 sklepów i punktów usługowych, takich marek, jak: Smyk, Empik, H&M, Rossmann, RTV EURO AGD, Carry, Mohito, a także Klub Fitness Academy 3 Stawy. Dla klientów przygotowano łącznie 2000 miejsc na parkingach podziemnym i naziemnym.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.