03.11.2016/11:16

Wachtigall Polen wprowadza na polski rynek energetyk w proszku

Na polski rynek wchodzi stworzony w Berlinie innowacyjny energetyk Wachtigall. Jest to bezsmakowy, wegański proszek z kofeiną do rozpuszczania w napojach, który zmieni każdy napój w energy drinka.

Jak podkreślają przedstawicele firmy Wachtigall Polen “świat się zmienia i klienci szukają nowości. Zwracają coraz większą uwagę czy produkt jest fit & healthy. Nie każdy konsument pije energy drinki ze względu na to że są gazowane oraz słodkie. Wachtigall to alternatywa. Można go dodać do każdego napoju m.in. wody mineralnej, ulubionego soku czy koktajlu lub smoothie, by zwiększyć potencjał energetyczny, nie zmieniając smaku napoju. Jest dietetyczny bo zawiera tylko 9 kcal w porcji, nie zawiera barwników i środków konserwujących.”

Wachtigall aktualnie jest dostępny do kupienia w internecie, ale wkrótce będzie dostępny w sieciach sklepów, stacjach paliw, klubach fitness oraz klubach muzycznych. Za rozwój produktu w Polsce odpowiada firma Wachtigall Polen z Wrocławia.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.