23.01.2020/13:16

Na rynku brak pracowników o odpowiednich kompetencjach

Przedsiębiorcy nie obawiają się negatywnego wpływu spowolnienia gospodarczego na rynek pracy. Niepokoi ich raczej brak pracowników o odpowiednich kwalifikacjach. 

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Pracodawca 25.09.2021

  wszyscy są od teorii a praktyki nie ma od kogo się uczyć bo ci co czegoś się nauczyli za komuny to zakrywają się kurtką przy robocie żeby tylko nikt nie zobaczył jak to się robi i udawanie o jakie to jest skomplikowane a to trzeba być fachowacem a to takie pojęcie trzeba mieć itd... tak jest w budowlance i elektryce

 • Klara 25.03.2020

  Płacić, wynagradzać dodatkowo jak trzeba i dodatkowo motywować. Wiadomo że czasy są ciężkie, ale bez przesady jeśli pracownik zasługuje jak u nas, gdy pielęgniarka rzeczywiście wyciska z siebie ostatnie poty na zmianie to otrzymuje nagrodę uznaniową. W medicover nie oszczedza sie na pracownikach a zwłaszcza na ich kompetencjach. Mimo że w firmie nie strefy chilloutu to są dobrze wyposażone gabinety, nowe technologie i dofinansowania do udziału w konferencjach

 • RAVEN123 23.01.2020

  Wystarczy zacząć normalnie płacić ludziom. Prosta praca - 8.500,00 PLN, Management - 16.500,00 PLN, Directoring 29.500,00 PLN b-tto. Jak to jest, że co roku niezależnie od tego czy jest dobra koniunktura czy zła, czy przyspieszenie czy spowolnienie gospodarcze ceny co roku rosną, a pensje nic nie rosną?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.