10.02.2020/08:59

Najlepsi pracodawcy w handlu w 2019 r. Rossmann, Sephora, a gdzie sieci spożywcze?

Z badania YouGov BrandIndex wynika, że w czołowej 10 pracodawców w handlu w 2019 r. znalazło się miejsce zaledwie dla jednej sieci sklepów spożywczych - był to Lidl, sklasyfikowany na ósmym miejsu. W rankingu wygrał Rossmann, który zdeklasował innych rywali.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • ronka17 11.02.2020

    Dobrą opinię mają pracodawcy, u których nie działają zwiazki zawodowe. Główna aktywność związków to "psucie" reputacji własnych Pracodawców. Specjalizuje się w tym głównie "rządowy" związek zawodowy, zwłaszcza jego centralne agendy. Niestety większość działaczy związkowych, każdego szczebla, nie nie zdaje sobie sobie sprawy z tego, że szkodzi w ten sposób głównie swoim kolegom. To nawet zrozumiałe, oni maja szczególną ochronę stosunku pracy lub etaty związkowe. Gdyby nie to dawno byliby poza strukturami z uwagi na swoje kompetencje i zaangażowanie w pracę.

  • buuum 10.02.2020

    Jako były pracownik rossmanna potwierdzam, że na pewno nie jest to dobry pracodawca. Może ma fajny wizerunek na zewnątrz. Ale w środku.... dramat. Straszenie, nieprzestrzeganie prawa pracy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.