21.04.2017/08:38

Największy Bricoman w Polsce otwiera się w Kowalach koło Gdańska

W piątek 21 kwietnia otwiera się sklep-skład budowlano-remontowy Bricoman w Kowalach koło Gdańska. Szeroka oferta, skierowana zarówno do fachowców, jak i klientów indywidualnych, obejmuje materiały do budowy, remontu oraz wykończenia. Bricoman w Kowalach to największy obiekt tej sieci w Polsce. To także pierwszy sklep-skład francuskiej marki w województwie pomorskim. Wyróżnia go asortyment, który wzbogacono o produkty i usługi do tej pory niedostępne w marketach budowlanych.

W piątek, 21 kwietnia 2017 r., sieć Bricoman otwiera dziewiąty w Polsce, i jednocześnie pierwszy
w województwie pomorskim, sklep-skład budowlano-remontowy. Jest on zlokalizowany w Kowalach koło Gdańska. Mieszkańcy Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolicznych miejscowości będą mieli łatwy dostęp do szerokiego i nowoczesnego asortymentu produktów, niezbędnych do budowy, remontu oraz wykończenia domu i mieszkania. Artykuły przeznaczone są nie tylko dla fachowców, ale również klientów indywidualnych. Oferta została przygotowana z myślą o mieszkańcach Trójmiasta i powstała w rezultacie spotkań i rozmów przedstawicieli Bricoman z potencjalnymi klientami z tego regionu.

W sklepie-składzie w Kowalach zatrudnionych jest ponad 70 osób. Wśród pracowników są osoby zarówno z doświadczeniem handlowym i technicznym, jak i takie, dla których Bricoman będzie pierwszym pracodawcą.

Nowy obiekt ma powierzchnię całkowitą 9,5 tys. mkw., co czyni go największym sklepem-składem sieci Bricoman w Polsce. Bricoman w Kowalach został wyposażony w nowoczesne rozwiązania proekologiczne, m.in. w energooszczędne oświetlenie typu LED (również na parkingu i zewnętrznym placu materiałów budowlanych) czy systemy obniżające energochłonność budynku, w tym system odzysku energii cieplnej.

– Sukcesywnie realizujemy naszą strategię rozwoju, otwierając sklepy-składy pod szyldem Bricoman
w największych miastach w Polsce. Aglomeracja trójmiejska to duży i dynamicznie rozwijający się region. Nieprzypadkowo właśnie tutaj otwieramy nasz największy obiekt, gdyż jesteśmy przekonani o sukcesie tej lokalizacji. Dla mieszkańców Pomorza przygotowaliśmy wyjątkowo szeroką ofertę, obejmującą produkty niedostępne w marketach budowlanych oraz liczne usługi dodatkowe, wspierające proces zakupowy – mówi Arnaud Boule, Dyrektor Generalny Bricoman Polska. – To, co wyróżnia nas na lokalnym rynku, to również dostępność towarów „od ręki” w dużych ilościach, korzystne ceny czy możliwość dokonania samodzielnych zakupów wielkogabarytowych.

Klienci będą mogli korzystać z samoobsługowego systemu „Order & Collect” (Zamów  i Odbierz). W ramach tej opcji klient składa zamówienie on-line lub przez telefon, a następnie samodzielnie odbiera przygotowane dla niego produkty. Bricoman, na życzenie klienta, może je dostarczyć pod wskazany adres (łącznie z HDS), z możliwością zapłaty u kierowcy gotówką lub kartą. Dla mieszkańców Trójmiasta będzie dostępne również rozwiązanie „Drive-In”, umożliwiające klientom wjazd na plac materiałów budowlanych (sześciometrowa droga pomieści równolegle obok siebie dwa samochody) i załadowanie tam towarów na samochody oraz dokonanie płatności.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.