30.05.2020/14:14

Nakaz noszenia maseczek poluzowany. Sprzedawcy apelują: nie chcemy być jak kopalnie!

Od dziś wychodząc na ulice nie trzeba już zasłaniać ust i  nosa. Zniesione zostały także obostrzenia dotyczące liczby osób, które mogą na raz przebywać w sklepie. Klienci zapominają jednak, że nadal należy nosić maseczki w sklepach.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • POLON 13.10.2020

  wszystkim sceptykom...nienoszenie maseczki to jak zamach terrorystyczny...po co bać się terrorystów...bójmy się...ludzi bez maseczek...oni zabijają skuteczniej (bo terrorystów u nas niema)...od zamachów 11 września świat bał się terrorystów aby nie zapodali nam brudnej bomby...teraz mamy ją u siebie...przez nie muzułmańskich fundamentalistów lecz naszych braci Polaków bez maseczek..."NIE DLA TERRORYSTÓW BEZ MASECZEK!!!"...my Polacy mamy naturalną skłonność do buntu gdy ktoś nam coś każe...wystarczy spojrzeć na naszą historię...ile za naszych władców było "ROKOSZY"...i jak to nam się opłaciło???...zawsze byliśmy na skraju przetrwania "narodu"...DLACZEGO!!!????...Polak polakowi wrogiem?!?!?!?

 • cycu 01.06.2020

  wszystkie się boją, zwłaszcza te, co TV oglądają!!!

 • Handlowiec z Wielkopolski 01.06.2020

  Nowe rozporządzenie mówi o tym, że klienci mają nosić rękawiczki lub dezynfekować ręce. Jest to istotna zmiana. W artykule jest mowa tylko o rękawiczkach. Warto uzupełnić tą informację.

 • Hajer 31.05.2020

  Widzę pojęcie o kopalni jest, architekt, a ciemny jak pres tabaka

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.